Sveicināti interneta veikalā "Lāčuks"!

En Lv Ru

Par mums

Lāčuks logo"Rati, spēles, grabulīši
Plauktos sakārtoti glīši!
Visiem bērniem Lāčuks smaida,
Visā Latvijā jūs ciemos gaida!"

 

Reiz dzīvoja trīs omulīgi lāči, kuriem bija daudz draugu ikvienā Latvijas nostūrī. Kā jau kārtīgiem lāčiem pieklājas, katram bija vismaz pa vienam lācēnam.

Kādā saulainā dienā visi trīs lāči savā starpā sprieda: "Mums ir tik daudz lielisku un tiešām labu draugu, kuru lācēni kopš lielajām 1991.gada pārmaiņām Latvijā ir palikuši gandrīz pilnīgi bez rotaļlietām. .....Katram lācēnam vajadzētu vismaz vienu mīļu rotaļlietu.....kā lai izaug kārtīgs lācis bez tām....Vajadzētu tādu veikalu, kur varētu mūsu lieliskie draugi nopirkt saviem lācēniem kaut vienu mīļu rotaļlietu."

Sacīts - darīts. Tā trīs draugi atvēra pirmo rotaļlietu veikalu tālajā 1994. gada 17. martā, un nosauca to par "Lāčuku". Kopš tās dienas lācēni tik tiešām bija laimīgāki pieaugušo lāču pasaulē. Rotaļlietas tika prasītas vēl un vēl ....Lāčiem darba bija pilnas rokas. Tā gadu no gada visi trīs draugi vēra vaļā arvien jaunu un jaunu rotaļlietu veikalu "Lāčuks". Un kopš 1999.gada 6.decembra vairumtirdzniecības bāzi. Šobrīd "Lāčukam" Latvijā ir 23 veikali .

Kas zin, varbūt šogad būs vēl kāds jauns "Lāčuks", lai kļūtu saulaināka arī Tava lācēna bērnība.

Laipni lūgts "Lāčuka" draugu pulkā visā Latvijā!

Veikali "Lāčuks" - tā ir izvēle par kvalitāti, sortimentu un profesionālu apkalpošanu.

 

Tavs "Lāčuks"


Mēs cenšamies rīkoties tā, lai ārējais izskats, iepakojums - piegādājamās produkcijas īpašības atbilstu elektroniskajā katalogā sniegtajiem aprakstiem.
Tomēr dažkārt šie rādītāji var atšķirties no aprakstiem.
Veikals patur sev tiesības bez iepriekšēja brīdinājuma piegādāt preces, kuru ārējais izskats, iepakojums vai īpašības nedaudz atšķiras no šo preču aprakstiem internet-veikalā.