Sveicināti interneta veikalā "Lāčuks"!

En Lv Ru

Biežāk uzdotie jautājumi

 1. Cik ātrā laikā tiek piegādāta prece, ja vēlos to izņemt kādā no "Lāčuks" veikaliem (piegāde 3.50 eiro)?

Pasūtīto preci uz mūsu "Lāčuks" veikaliem nosūtam 1 - 10 dienu laikā no brīža, kad pārskaitījums ienācis mūsu kontā. Bieži precīti nogādājam izvēlētajā veikalā jau 1 - 4 dienu laikā no pārskaitījuma ienākšanas mūsu kontā.

2. Cik maksā piegāde uz manis norādīto privāto adresi?

Precēm līdz 5.00 kg piegādes izmaksas ir 3.56 eiro. Ja kopējais preču svars sastāda 5.01 kg un vairāk, preču piegādes cena ir 6.40 eiro. Maksa par pasūtījuma piegādi tiek pieskaitīta rēķinā preču kopējai summai.

3. Cik ātrā laikā piegādājat preci, ja izmantoju kurjerpasta pakalpojumus uz manis norādīto adresi?

Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi notiek 2 - 5 darba dienu laikā no brīža, kad pārskaitījums ienācis mūsu kontā.

4. Vai ir iespējams pasūtīt preci mājas lapā, bet samaksāt saņemšanas brīdī  "Lāčuks" veikalā?

Tādu iespēju šobrīd nepiedāvājam. Par pasūtīto preci Jūs varat norēķināties internet-veikalā ar VISA vai MasterCard maksājuma kartēm, vai izmantojot jebkuru internetbanku vai banku filiāles.

Izņēmums ir vienīgi tad, ja esat veicis pasūtījumu un kā preču izņemšanas vietu esat izvēlējies mūsu biroju Rīgā, Lizuma iela 1. Šādā gadījumā Jūs varat norēķināties uz vietas mūsu birojā ar maksājuma karti. 

5. Vai ir iespējams pasūtīt preces, kuras šobrīd nav Jūsu web lapā, bet ir citos "Lāčuks" veikalos? Ja jā, tad kā to varu izdarīt?

Jā, tāda iespēja pastāv. Ja kāda rotaļlieta Jums ir iepatikusies un vēlaties to iegādāties mājas lapā, bet nevarat uzmeklēt to mūsu vietnē www.lacuks.lv , tad rakstiet uz info@lacuks.lv  vai zvaniet pa tālruni 27744985.